امام جمعه بندر دیر گفت: ملت ایران مانند امام حسین(ع) ذلت را نمی پذیرند و با یزیدیان زمان مذاکره نخواهد کرد

حجت الاسلام سیدعلی حسینی در جمع عزاداران دیری گفت: اخلاق، امنیت و داشتن یک فرزند خوب در زندگی یک سرمایه است اما برترین سرمایه انسان دین و ایمان او می باشد.

حسینی افزود :ما در پرتو ایمان خود توانسته ایم در برابر تمامی دشمنان اسلام ایستادگی کنیم و در هشت سال دفاع مقدس در پرتو معنویتی که رزمندگان ما داشتن در مقابل دشمن بایستیم و دشمن را به عقب برانیم.

وی گفت: شهدای جان برکف و غیرتمند انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافع حرم، بصیرت عاشورایی و ولایتمداری خود را از حضرت ابوالفضل العباس (ع) الگو گرفته اند.

امام جمعه بندر دیر تصریح کرد: دین و ایمان به انسان آرامش می بخشد و انسان را به کار نیک تشویق می کند.وی افزود: امروزه ملت ایران اسلامی ادامه دهنده را قمر بنی هاشم هستند و اگر مسلمانان دین شان به خطر بیافتد مانند حضرت ابولفضل ال عباس برای دفاع از دین خود در جان خود را فدا میکنند

حجت الاسلام حسینی بابیان اینکه باید یزیدیان زمان خود را بشناسیم و در برابرشان ایستادگی کنیم اضافه کرد: مردم ایران اسلامی پا به پایی رهبر انقلاب خود ایستاده اند و با آموخته های خود از درس عاشورا جلودار مبارزه با دشمنان خواهند بود.

امام جمعه بندر دیر با اشاره به اینکه پیام های عاشورا برای نسل امروز جامعه باید بیان شود گفت: استکبار ستیزی، عمل به تکلیف، تن ندادن به ذلت از مصادیق کربلا بود که سیاسیون ما امروز باید به زیر این پرچم رفته تا عمل اتقلابی انجام دهند.

وی بیان نمود : جویندگان علم و دانش باید کار خود را با نام امام حسین (ع) آغاز کنند و عاشورایی در راه علم قدم بردارند تا آینده کشور ساخته شود.