حجت‌الاسلام «سیدعلی حسینی» با بیان اینکه اوباما و خانم کلینتون بودند که داعش و تروریستی را به وجود آوردند گفت: اکنون می‌آیند سپاه پاسداران را در لیست تروریست‌ها قرار می‌دهند که کاری بسیار تمسخر‌آمیز است.

حجت‌الاسلام «سیدعلی حسینی» امام جمعه بندر دیر  ضمن تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه و روز پاسدار سرداران و فرماندهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: سپاه پاسداران نهادی فداکار با ایثار و حماسه آفرین است.

وی با اشاره به اقدام کاخ سفید در گنجاندن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در لیست گروه‌های تروریستی  گفت: اگر سپاه پاسداران از روز تأسیس تا کنون به عنوان یک نهاد جان برکف و مدافع اسلام و انقلاب در صحنه نبود قطعاَ آمریکایی ها این اقدام شرم آور را درمورد سپاه انجام نمی‌دادند.

امام جمعه بندر دیر با یادآوری اینکه سپاه در جریان تجزیه طلبی کردستان در هشت سال دفاع مقدس، در عرصه جنگ نرم، سازندگی و به ویژه در سال‌های اخیر در عرصه مبارزه با تروریست‌های تربیت شده کاخ سیاه استکبار خوش درخشید تصریح کرد: سپاه پوزه دشمن را به خاک مالید لذا آمریکایی‌ها از سپاه عصبانی هستند و به تعبیر شهید بهشتی باید از این عصبیانیت بمیرند.

حسینی بیان داشت: اگر آمریکا این اقدام را انجام نمی دادند جای تعجب بود، گرچه همه می دانند آمریکایی‌ها تروریست پرور و حامی تروریست هستند.

وی به حمله موشکی نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا به هواپیمای مسافربری با ۲۹۰ انسان بی‌گناه اشاره و خاطرنشان کرد: همه می‌دانند که در عراق، سوریه، بحرین، پاکستان و افغانستان آمریکایی‌ها هستند که مردم مسلمان و بی‌گناه را به خاک و خون می‌کشند.

امام جمعه بندر دیر با بیان اینکه ترامپ این احمق درجه یک در جریان ریاست جمهوری و تبلیغات اعلام کرد که اوباما و خانم کلینتون بودند که داعش و تروریستی را به وجود آوردند خاطرنشان کرد: اکنون می‌آیند سپاه پاسداران ما را در لیست تروریست‌ها قرار می دهند که کاری بسیار تمسخر آمیز است.

حسینی با تأکید براینکه سپاه پاسداران ما مقتدر تر از همیشه و با توان‌تر از همیشه در برابر دشمنان خواهد ایستاد متذکر شد: مردم ما شاهد عینیت این سخن امام خمینی خواهند بود که اگر سپاه نبود کشور نبود.