فرمانده سپاه سیدالشهدا) ع)شهرستان دیر:تنها را برون رفت از مشکلات اقتصادی اقتصاد مقاومتی است.

نمایشگاه اقتصاد مقاومتی به همت بسیج سازندگی شهرستان و حوزه مقاومت جندالله شهر دوراهک درمحل حوزه مقاومت افتتاح شد.فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع)شهرستان دیر گفت:برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در شهرستان رونق اقتصادی به همراه دارد.
سرهنگ عیسی داوریان پنج شنبه شب درحاشیه افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی درشهر دوراهک بیان داشت: تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی اقتصاد مقاومتی است الحمدالله بسیج سازندگی شهرستان با تلاش همه بسیجیان توانسته است نمایشگاه اقتصاد مقاومتی را دربین مردم به نحو احسن برگزار نماید که این امر جای تقدیر دارد.
وی هدف از برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی درسطح شهرستان را با توجه به تاکیدات مکرر رهبر معظم انقلاب درچندسال گذشته پیرامون اقتصاد مقاومتی و خرید کالا های ایرانی عنوان کرد و اظهار داشت:سپاه سیدالشهدا شهرستان دیر با لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری در عرصه تولیدات داخلی و اقتصاد مقاومتی حضوری فعال پیدا کرده است.
وی با اشاره به اینکه تمام ترفندهای دشمن را برای اخلال در جامعه می‌شناسیم گفت:رهبر معظم انقلاب چند سال قبل هشدار دادند که دشمن میخواهد با سو استفاده از کاستی های اقتصادی کشور در جامعه اخلال ایجاد کند‌و تنها راه جلوگیری از این امرمهم اجرای چنین نمایشگاه های اقتصاد مقاومتی است.
داوریان ادامه داد:دراین نمایشگاه ۶غرفه دایر است که شامل بخش های عفاف وحجاب،محصولات فرهنگی.محصولات ارگانیک،تمامی مواد غذایی، غرفه کودکان و نوجوانان و مهمتر از این سالن ویدئو که به جوانان و نوجوانان آموزش سبک زندگی ارائه مینماید.
ایشان همچنین اضافه کرد:محصولات این نمایشگاه که توسط بسیجیان آن شهر ساخته شده است به استان های ایلام ،فارس،خوزستان ؛مشهد،یزد صادر میشود.
رییس بسیج سازندگی شهرستان دیر نیز گفت :بسیج سازندگی در تمامی عرصه ها یار ویاور قشر محروم بوده است و خدمات خود را به تمامی مناطق کم برخوردار شهرستان سوق داده است.
سرگرد عبدالکریم پولادی ادامه داد:با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری ،بسیج سازندگی خط مقدم تحقق این اهداف بوده و الحمدالله مردم شهرستان رضایت خوبی از فعالیت های انجام شده بسیج سازندگی دارند.
لازم به ذکر است این نمایشگاه به مدت یک ماه در حوزه مقاومت جندالله شهردوراهک از ساعت ۱۶الی ۲۱دایر میباشد.

خبرنگار:رضا محمدی