آرمان جلایی رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دیر در آیین بهره برداری از پروژه بهسازی  معابر روستای اُلی جنوبی اظهار داشت:این پروژه به طول ۶۲۰ متر  و مساحت ۹ هزار متر مربع شامل زیرسازی، آسفالت و سنگ جدول با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان از محل تفاهم نامه وزارت نفت اجرا شده است.

وی افزود: عملیات بهسازی و آسفالت معابر روستاهای  شهرستان دیر با اعتبار ۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از محل وزارت نفت با۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی روند خوبی را طی می کند.

عبدالخالق محمودی دهیار روستای اُلی جنوبی نیز با تقدیر از تلاش های مسئولین گفت: انتظار داریم مسئولین در بحث اجرای روشنایی این پروژه نیز همکاری داشته باشند تا فعالیت صورت گرفته در زیباتر جلوه کند.

فرماندار شهرستان دیر با بیان اینکه در این دولت قدم های بزرگی در راستای عمران و آبادانی روستاها برداشته شده است،گفت: از محل تفاهم نامه نماینده جنوب استان در مجلس با وزارت نفت مبلغ ۱۳۰ میلیارد تومان طی چهار سال به شهرستان دیر تزریق می شود که نقش موثری در پیشرفت طرح های عمرانی روستاها دارد.

حمزه اعتماد اجرای جاده دیر به شرکت متانول را از مطالبات جدی مردم  برشمرد و بیان کرد: زیر سازی این مسیر انجام گرفته و  دو دهنه پل باقی مانده نیز توسط شرکت متانول تکمیل می شود و فرمانداری نیز یک میلیارد تومان اعتبار جهت آسفالت این مسیر تصویب کرده است.

وی درباره مجتمع آبرسانی دمیگز عنوان کرد: ما به عنوان خدمتگزاران مردم موظف به آب رسانی به تمام روستاها هستیم.

این مقام مسئول افزود:آبرسانی به روستای دمیگز و دیگر روستاها از مطالبات جدی مردم بود که  ما  پیگیر اعتبار  لازم برای اجرای فازهای دیگر این پروژه هستیم.