جانشین فرماندهی سپاه سیدالشهداء  دیر در بازدید از کمپ اعتیاد بچه های گمنام دیر گفت ، به همنوعان خود که به بیماری اعتیاد مبتلا شدند زندگی ببخشیم.

جانشین فرماندهی سپاه دیر در بازدید از کمپ اعتیاد بچه های گمنام دیر و در حاشیه بازدید به خبرنگار ما گفت :وقتی یکی از اعضا خانواده ما بیمار می شود نگرانش می شویم و همه دستش را می گیریم و تا لحظه و مرحله آخر معالجه را پیش می رویم و تا شفای مریضمون رو نگیریم رهایش نمیکنیم.

سید علی حسینی نیا افزود ، اما در فرهنگ ما کسی که معتاد میشود دیگر هیچ جایگاهی ندارد،دردهای داشتن یک پدر معتاد یا یک برادر و یا یک خواهر معتاد زندگی انسان را دچار دگرگونی میکند،آرامش وآسایش را میگیرد،گاهی اوقات دوست قدیمی ات را می بینید که مبتلا شده و زندگی را ازدست داده است ،وچه بسیارند فرزندان طلاق حاصل از اعتیاد و چه بسیارند بچه های سرگردان،دختر وپسر هایی که از روی شرم وحیا نام پدر و مادر خود را پنهان میکنند وگاهی اوقات پدرانشان را مرده و برادرانشان را ناتنی می نامند برای اینکه نگویند پدرشان معتاد است.

این مقام مسول در ادامه بیان کرد ، دردهای پنهان همسری بیگناه که برای تامین معاش خانواده باید خود را در برابر طوفان حرفهای زهر دار نگه دارد و با خدا معامله کند،گاهی هم اگر همسری ببازد حاضر می شود برای تامین معاش تن فروشی کند،اینها گوشه ایست از دردهای یک بیمار که به مواد مخدر، اعتیاد دارد.

جانشین فرماندهی سپاه سیدالشهداء در پایان خاطر نشان کرد، بیایید نگاهمان را به اعتیاد عوض کمک کنیم و به بیمارانی که ما بعنوان معتاد می شناسیم زندگی دوباره ببخشیم،
زندگی شیرین به پسر ودختری که گناهی جز فرزند بودن را ندارند.

قابل ذکر است که این بازدید با حضور سرهنگ داوریان فرماندهی سپاه ، احمدی دادستان ،شهردار و اعضای شورای شهر دیر انجام شد .

در این بازدید فرمانده سپاه ، دادستان ،شهردار و اعضا شورای شهر قول های مساعدی در جهت رفع مشکلات را دادند تا بزودی یک کمپ ترک اعتیاد با تجهیزات لازم را راه اندازی تا به بهره برداری برسد .