در آیینی در سومین روز از هفته دولت ،با حضور استاندار بوشهر از فاز دوم پارک ساحلی دیر بهره برداری شد.

 

به گزارش دیری ها و به نقل از  مطاف۲۴ استاندار بوشهر  در این آیین با گرامیداشت یاد شهیدان رجایی  و باهنر و هفته دولت و تقدیر از شورا و شهرداری دیر اظهار داشت:شهرهای بندری با توجه به حضور گردشگران و مسافران نیاز به توجه بیشتری در بحث زیرساخت ها دارند.

عبدالکریم گراوند با بیان اینکه پروژه های هفته دولت را به یاد شهدا افتتاح می کنیم افزود:علی رغم محدودیت منابع با این حال نگاه ما کمک و حمایت از شهرهای بندری است.

فرماندار دیر گفت: فعالیت های صورت گرفته در حوزه مبلمان شهری در سال های اخیر  با بیست سال گذشته برابری دارد .

وی افزود: امروز نزدیک به ۸۰ هزار متر مربع از کوچه ها و معابر دیر  آسفالت شده اند در حالی که در گذشته تنها ۳۰ درصد کوچه ها اسفالت بود .

حمزه اعتماد با بیان اینکه امروز با حضور استاندار بوشهر ۱۰ میلیارد تومان پروژه در شهرستان افتتاح می شود گفت: این پروژه ها شامل هنرستان امیرکبیر بردخون، مخزن ده هزار مترمکعبی آب دیر، فاز دوم پارک ساحلی دیر، ساختمان اداری شهرداری و بوستان شهدای گمنام بردستان هستند.

وی ادامه داد:امسال ۳۵ میلیارد تومان اعتبار در کمیته برنامه ریزی شهرستان توزیع شده که ۹ میلیارد تومان آن در حوزه عمران شهری و روستایی بوده است.

شهردار دیر اظهار کرد:فاز دوم پارک ساحلی شهر دیر در راستای ساحل سازی  با اعتبار  یک میلیارد و ۷۹۰ میلیون تومان به مساحت ۹ هزار متر مربع شامل محوطه سازی،پلکان و فضای سبز اجرا شده است.

علی ابراهیمی افزود:بازارچه ماهی و میگو،آسفالت کوچه ها و معابر و ورودی غربی دیر از دیگر پروژه های شهرداری دیر است که در روزهای آتی  و در هفته دولت به بهره برداری می رسد.