شهردار بردستان گفت: اخبار مربوط به حذف تمثال شهداء ی شهر بردستان از معابر اصلی صحت ندارد.

عباس مرادی با توجه به انتشار خبر نبود المان های شهداء در معابر اصلی شهر بردستان در این پایگاه تحلیلی خبری اخبار مربوط به حذف تمثال شهداء را کذب عنوان کرد و گفت : تابلوهای موجود در بلوار شهداء بردستان در زمان شهردار سابق و شورای قبل بوده که به دلیل بی کیفیت و نامناسب بودن آن موجب شکستگی قرار گرفتند وجمع آوری خواهد شد و قصد تعویض آن را در برنامه خود داریم.

وی افزود: در بدو ورود حقیر به شهرداری جلسات متعددی با شورای شهر در این باره گرفته شده که این مشکل را بر طرف کنیم و به دلیل کم بودن وقت در برگزاری کنگره شهداء سال گذشته قراداری با یکی از کانون های تبلیغاتی شهرستان دیر بسته شد که این کار صورت گرفت ولی با توجه به شدت گرمای آفتاب در این شهر این تصاویر از بین رفتند.

مرادی با بیان اینکه در آستانه برگزاری کنگره شهداء شهر بردستان برنامه‌ها و طرح‌های مختلفی در معرفی حماسه رزمندگان اجراء می‌شود گفت: تمثال شهداء شهر بردستان با بهترین کیفیت و بی نظیر و برای اولین بار در استان بوشهر با اعتباری بالغ بر ۲۰۸ میلیون تومان در معابر شهر بردستان نصب می گردد.

شهردار بردستان تصریح کرد: اگر نام‌ این مرز بوم برای یکایک ما افتخار آفرین و شورانگیز می باشد،این غرور ریشه در نام شهیدان و ایثارگرانی دارد که برای این مرزبوم از جان گذشتند و امروز تلالوی خونشان درخشش پرچم کشورمان است‌.

مرادی گفت: شهدا ماهیت خود را متعلق به خدا می‌دانستند و مرگ را پایان زندگی نمی‌دیدند و ما امروز مدیون از جان گذشتگی آنها هستیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تلاش برای شهدای گران‌قدر باید از روی ایمان، اخلاص و تقوا باشد، شهدا زنده‌ و ناظر بر اعمال و رفتار ما هستند و باید پاسخگوی آنان باشیم./ انتهای پیام

منبع:رخداد جنوب