تیم فوتبال پیشکسوتان پرسپولیس تهران جهت انجام یک دیدار دوستانه همزمان با افتتاح زمین چمن اصلی شهر دیر به این بندر سفر میکند.

احمد صحافی زاده رییس هیات فوتبال شهرستان با اعلام این خبر افزود: طبق آخرین تماسی که با جناب آقای علی ابراهیمی شهردار محترم بندر دیر داشتم ایشان با اعلام قطعی شدن دیدار دوستانه تیم فوتبال پیشکسوتان پرسپولیس تهران و منتخب پیشکسوتان دیر در آبان ماه گفتند : همه هماهنگی ها جهت برگزاری این دیدار انجام شده و ان شاءالله در آبان ماه این بازی در شهر دیر انجام خواهد شد.

صحافی زاده در ادامه گفت : ان شاءالله بزودی کمیته استقبال و برگزاری مخصوص این مسابقه دوستانه تشکیل خواهد شد تا همه شرایط برگزاری مطلوب این دیدار بزرگ و تاریخی فراهم گردد.

وی همچنین از تشکیل تیم منتخب پیشکسوتان بندر دیر جهت انجام دیدار دوستانه با تیم پیشکسوتان پرسپولیس تهران خبر داد و اعلام نمود که بزودی کادر فنی مشخص و بازیکنان منتخب تیم دیر جهت حضور در تمرینات معرفی میگردند.

صحافی زاده در پایان گفت : این بازی بزرگ و ارزشمند توسط یک فرد خیر نیک اندیش ، شهردار مردمی و انقلابی بندر دیر و هیات فوتبال شهرستان همزمان با افتتاح زمین چمن اصلی شهر دیر هماهنگ و برنامه ریزی و سازماندهی شده و امیدواریم یک اتفاق بزرگ و تاریخی و ماندگار در فوتبال شهرستان رقم بخورد و شاهد حضور ستاره فوتبال ایران در دهه های گذشته در بزرگترین بندر صیادی ایران باشیم که یقینا باعث یک نشاط بزرگ اجتماعی خواهد گردید.