سالن رزمی و بدنسازی شهید عبدالحسین گنخکی با حضور فرمانده سپاه ناحیه دیر، امام جمعه بندر دیر و جمع دیگری از مسئولان صبح امروز افتتاح شد.

سرهنگ پاسدار ایرج سلیمانی صبح امروز در حاشیه افتتاحیه این سالن در گفتگو با خبرنگار رخداد جنوب اظهار داشت: این سالن رزمی و بدنسازی سپاه ناحیه سیدالشهداء (ع) شهرستان دیر به نام شهید عبدالحسین گنخکی از شهداء ورزشکار هشت سال دفاع مقد س شهرستان دیر افتتاح‌شده است.

وی افزود: اعتبار احداث این سالن ۱ میلیارد ریال و مساحت آن ۱۵۰ مترمربع می باشد که در مجموعه ورزشی سپاه ناحیه سیدالشهداء (ع) شهرستان دیر واقع شده است.

سلیمانی افزود: انقلاب اسلامی این مرزبوم با ایثارگری و رشادت جوانان به ثمر نشست و این آرامش و امنیت را مدیون شهدای انقلاب اسلامی و جنگ ۸ سال دفاع مقدس هستیم و خوشحال هستم که امروز این مجموعه ورزشی به نام شهید عبدالحسین گنخکی مزین شده است.

فرمانده سپاه ناحیه دیر تصریح کرد: این پروژه با هدف افزایش اماکن ورزشی و بالابردن اقدامات زیرساختی سپاه ناحیه دیر در حوزه ورزش افتتاح گردیده است.

سلیمانی گفت: با تکمیل اینگونه پروژه ها می توان بطور محسوسی با همکاری مسئولان ذیربط ضمن جذب جوانان شهرستان در ریشه کن کردن اعتیاد و حتی طلاق در شهرستان اقدام کرد.

وی در پایان از مسئولان خواست، گره های کور مشکلات جوانان این شهرستان را باز کنند.